main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Mihkel Räim grupis. Israel Cycling Academy

Mihkel Räim grupis. Israel Cycling Academy

Mihkel Räim võitles Hispaanias enda ja tõusudega

Kategooriad: Jalgrattasport
Autor: Alver Kivi
17.08.2019
08:45

Hispaanias sõidetava Vuelta Burgos 4. etapp kujunes Israel Cycling Academy ratturile Mihkel Räimele keeruliseks.

Mihkel Räim: “Väga suuri tõuse sees polnud ja saime jooksikute hulka oma stažööri. Poisu oli päris tubli. Plaan oli finišis minu peale mängida, aga hollandlane oli varuvariandiks taskus, juhul kui minul kehvem päev või finišitõus liiga raskeks jääb. Tuli välja, et jäigi raskeks. 2 km ja 5% tõusu käis seekord üle jõu. Poisid aitasid mind terve etapi. Kaitsesid tuule eest, vedasid ette ning tõid juua ja süüa. Kahjuks täna ei suutnud neile tasuda. Võimalik, et olime enne viimast tõusu liiga ees ja kulutasin end, 1 km enne lõppu tundsin, et on aamen. Kahju, et nii läks aga kui jalga pole, siis ei olegi midagi teha.”

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.