main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Võidukas finiš. Israel Cycling Academy

Võidukas finiš. Israel Cycling Academy

Mihkel Räim võitis Tour of Estonia

Kategooriad: Jalgrattasport
Autor: Alver Kivi
25.05.2019
22:52

Tour of Estonia raames sõidetud 173 km pikkuse Tartu GP 9,6 km pikkusel linnaringi võitis Israel Cycling Academy rattur Mihkel Räim, kes kindlustas endale sellega ka velotuuri võidu.

Tartu linnatänavatel mitmete äraminekutega võidusõidul sõitis neli ringi enne lõppu peagrupist 16 meest, kelle seas ka Mihkel Räim. Natuke enam kui kaks ringi enne lõppu toimus järjekordne rünnak ning eest pääsesid viis meest, teiste hulgas  Räim ja kaks ringi enne lõppu oli neil peagrupiga sisse sõidetud rohkem kui 20-sekundiline edu.

Viimasel ringil ründas Räim, kes võitis Tartu GP ja Tour of Estonia. “Lihtne kindlasti ei olnud, aga samas vahepeal peab riske ka võtma,” vahendas saarlane. “Tundsin end juba eile väga hästi, aga finiš läks siis metsa – jäin kinni, ei saanud spurtida. Seega jäi eilne kripeldama. Vorm on mul juba mõnda aega päris hea olnud, olen lihtsalt sel aastal ennast tiimi nimel päris palju ohverdanud. Nüüd on võit olemas ja moraalselt vähe kergem.”

 

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.