main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Võidukas finiš. Eesti Maanteeratturite koondis

Võidukas finiš. Eesti Maanteeratturite koondis

Mihkel Räim võitis Rumeenia velotuuril etapi

Kategooriad: Jalgrattasport
Autor: Alver Kivi
13.09.2019
23:17

Eesti jalgrattakoondises sõitev Mihkel Räim võitis Rumeenia velotuuri kolmanda etapi, edestades finišisirgel 19-aastast itaallast Jonathan Milani ja Norman Vahtrat.

“Terve etapp puhus tuul tagant ning mõnikord veidi ka küljelt, aga midagi ohtlikku ei toimunud. Meie plaan oli täna punti kontrollida ja lõpus minu peale finiš mängida,” märkis Mihkel Räim.

“Patu ja Rait pidid mind ning Normanit kenasti positsioonil hoidma ja tegid seda väga hästi. Kui nemad oma vägiteoga ühelepoole said, siis oli Normani hetk särada. Tänase finiši “võlu” peitus selles, et viimasest kurvist oli ehk 175-200 m finišijooneni. See tähendas seda, et kui võidad kurvi siis üsna suure tõenäosusega ka etapi ja nii ka läks. Norman tegi enne kurvi hea kiirenduse ning seejärel vahetult enne vasakpööret läksin väliskurvist temast mööda ja tema pani teistel tee kinni ja läinud ma olingi. Väga hea tiimitöö, minul oli asi ainult vormistamise küsimus.”

Velotuuri kokkuvõttes tõusis Räim kolmandaks, kaotust liidrile Ivar Slikile on 40 sekundit.

Rumeenia velotuuri 2. etapil suurel kiirusel kukkunud Steven Kalf (Team Illuminate) viidi haiglasse, kus tal tuvastati kahe roide murd. Suure tõenäosusega on Kalfi hooaeg läbi.

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.