main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Mihkel Räim finišis: Adam Illingworth

Mihkel Räim finišis: Adam Illingworth

Mihkel Räim Tour of Estonial viies

Kategooriad: Jalgrattasport
Autor: Alver Kivi
24.05.2019
22:57

Tour of Estonia esimese Tallinnast Tartusse sõidetud 187 km etapi võitis grupifinišis prantslane Rudy Barbier Israel Cycling Academy meeskonnast, tema klubikaaslane Mihkel Räim oli viies. Peagrupis lõpetanud Steven Kalf oli 28. ja Oskar Nisu 42.

“Üpris kerge päev, ainukeseks proovikiviks oli ilmataat,” vahendas Mihkel Räim. “Meie taktika oli väike punt ära lasta, eriti veel mehed, kes kokkuvõttes väga heal positsiooni pole. Niimoodi võtavad nad preemiasekundid eest ära ja meile on seis soodsam. Saimegi sobiva pundi ette ja plaanisime vahet mitte üle 3 minuti lasta. Kuidagi veidralt tuli meile appi Venemaa koondis, kes tegi päris palju tööd meie eest ära.”

Mihkel Räim ütles, et finišis pidi Barbieriga mõlemad spurtima, kuid saarlane jäi kahjuks karpi, ehk siis punti kinni ja põhimõtteliselt ei saanud üldse spurtida. Tasuks viies koht.

Velotuur lõpeb laupäeval Tartu GP-ga, kui läbitakse 173 km.

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.