main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Mihkel Räim Eesti meistrisärgis. Cycling Academy

Mihkel Räim Eesti meistrisärgis. Cycling Academy

Mihkel Räim stardib Eestimaa velotuuril

Kategooriad: Jalgrattasport
Autor: Alver Kivi
22.05.2019
08:32

Neljapäeval stardib profiratturite velotuur Tour of Estonia (UCI 2.1), kus on stardis ka Mihkel Räim, kes tänavu stardib oma koduklubi Israel Cycling Academy koosseisus, vahendab tourofestonia.ee.

“Koondisega on Eestis äge sõita, aga tiimiga on natuke erilisem, kuna toome kõik varustuse, sõitjad ja taustajõud minu kodumaale. Vinge! Natuke nagu vanadel aegadel, kui Eestis käisid Cofidis ja Ag2r,” rääkis Mihkel Räim.

“Eks kui kalendrit kokku pandi, siis ma andsin märku, et tegu on hea sõiduga, punktid on saadaval ja meil on võite vaja. Kuna meil on tiim sel aastal üsna suur, siis mängis ka selles osas kenasti välja.”

Mihkel Räime sõnul on Israel Cycling Academy eesmärk saada Tour of Estonialt võimalikult palju UCI punkte, mida aga etappide eest üksikult väga ei saa. Seega on eesmärk saada üldkokkuvõttes etteotsa võimalikult palju mehi.

“Kui me Tour of Estonial väga hästi esineme, on meil võimalus UCI edetabelis teiste pro-kontinentaaltiimidega vahet vähendada. Ehk siis tegu on meie jaoks väga hea võimalusega,” selgitas saarlane.

“Ma arvan, et finišites olen ma võib-olla tiimi liider, aga eks kõik sõltub proloogist – kui ma proloogil ennast väga ei tõesta või ees ei ole, siis tuleb kaardid ümber mängida. Eks näis, mis saama hakkab.”

23.–25. mail peetav UCI 2.1 kategooria profiratturite velotuur toob stardijoonele 15 meeskonda üle 100 ratturiga. Praeguse seisuga on enda osalemist kinnitanud kaks pro-kontinentaalmeeskonda (sh Israel Cycling Academy), seitse kontinentaalmeeskonda ja kuus rahvuskoondist. Mõistagi on kohal Eesti koondis. Lõplik nimekiri starti tulevatest ratturitest on selge 22. mai õhtuks.

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.