main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Finišispurt. Cycling Academy

Finišispurt. Cycling Academy

Mihkel Räim spurtis end Kolumbias viiendaks

Kategooriad: Jalgrattasport
Autor: Alver Kivi
08.02.2018
08:53

Kolumbias jätkuva 2.1 kategooria mitmepäevasõidu Colombia Oro y Paz sõidetud teise etapi võitis  grupifinišis taas tippsprinter Fernando Gaviria Quick-Step Floors meeskonnast. Tasemel oli ka Israel Cycling Academy rattur Mihkel Räim, kes sai viienda koha.

“Etapp oli enamasti igav ja kerge, kuigi läks üsna pikalt aega, et sobiv grupp eest minema lasta. Ise sinna heitlusesse ei sekkunud, rääkisime Martin Laasiga pundi taga rahulikult juttu ja tegime tsipa huumorit,” rääkis Mihkel Räim.

Viimased 1,5 km olid samad nagu eelneval etapil, seekord tulid ratturid aga teiselt poolt viimasesse kurvi. “Peaks mainima, et üsna riskantne, kuid tippsport polegi kunagi riskivaba olnud,” tõdes Mihkel Räim.

“Poisid tegid täna päris head tööd, eriti kuni 2 km sildini, siis kaotasin nad korra ära ja pidin väikese spurdi tegema, mis lõppude lõpuks andis jalgades ja päris spurti tehes korralikult tunda. Viimasesse kurvi saime heal positsioonil, lõpus lihtsalt sprindijalga polnud, kuna olin pidanud enne korra padrunit raiskama. Siiski on viies koht, väike lohutus eilse eest.”

Gaviria jätkab ka velotuuri üldliidrina, Mihkel Räim tõusis 7. kohale kaotades liidrile 23 sekundit.

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.