main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Mihkel Räim puhkehetkel. Cycling Academy

Mihkel Räim puhkehetkel. Cycling Academy

Mihkel Räim sai arstilt rõõmustava uudise

Kategooriad: Jalgrattasport
Autor: Alver Kivi
07.04.2018
09:02

Kaks kuud tagasi Colombias peetud velotuuril kukkunud ja kätt vigastanud jalgrattur Mihkel Räim saab taas täisjõuga treenida ja võistelda. Israel Cycling Academy rattur käis arsti juures ja röntgenipilt oli korras, vahendab rattauudised.

“Lodiluu on korralikult kokku kasvanud ja loodetavasti probleeme edaspidi ei tekita,” märkis Räim sotsiaalmeedias. “Kui asjad kulgevad ootuspäraselt, siis minu järgmine start peaks olema 15. aprillil Tro Bro Leonil ning pärast seda toimub Hispaanias kolmepäevane Castilla y Leon velotuur. Eesmärke hetkel panema ei hakka, sest vorm on nii, nagu on. Vigastuspausil sain küll kogu aeg treenida, kuid mitte väga spetsiifiliselt ja anaeroobses tsoonis. Vähemalt ei ole ma oma vundamenti ära kaotanud.”

Suure tõenäosusega peab Räim Jeruusalemmast algavat Itaalia velotuuri kõrvalt vaatama.

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.