main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Poodiumil. Eesti maanteeratturite koondis

Poodiumil. Eesti maanteeratturite koondis

Mihkel Räim Rumeenias teine

Kategooriad: Jalgrattasport
Autor: Alver Kivi
13.09.2019
08:11

Eesti koondises sõitev jalgrattur Mihkel Räim sai Rumeenia Tuuri (UCI 2.1) teise etapi grupifinišis teise koha, jäädes alla poolakas Stanislav Aniolkowskile.

“Päris huvitav päev,” vahendas Mihkel Räim. “Esimesed 68 km oli sile ja siis hakkas 12 km tõus, mis oli üpris korralik kannatuste rada. Olin ise veits toores, kuna etapi algus oli päris kerge olnud ja Elkovi tiim tegi tõusu algusest peale väga kõrget tempot. Tundsin, et pikka pidu pole aga kannatasin ja jäime Pajuriga teise punti. Korra saime isegi esimestele lähedale, aga siis jälle kiirendati ja ajasime oma asja tagapool.”

Normaalse hooga sõites oli võimalik laskumisega ette tagasi saada ja nii juhtuski. Ees oli umbes 20 meest ja eestlaste pundis 15 ja tekkis korralik grupp. Ühel hetkel jäi punt seisma, tänu millele tulid teised koondisekaaslased tagant selga.

Jooksikud saadi kätte 10 km enne lõppu ja finiš mängiti Mihkel Räime peale. Karl Patrick Lauk ja Norman Vahtra tegid ideaalse lahtivedamise, aga poolakas sai enne finišit saarlase tuulest välja. “Patu ja Norman tegid väga hea lahtivedamise, kahjuks oli üks mees täna kiirem,” tõdes Mihkel Räim.

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.