main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Koondis Rumeenias. Eesti jalgrattakoondis

Koondis Rumeenias. Eesti jalgrattakoondis

Mihkel Räim Rumeenia velotuuril eestlastest parim

Kategooriad: Jalgrattasport
Autor: Alver Kivi
12.09.2019
08:51

Kolmapäeval sõidetud Rumeenia velotuuri esimesel 180 km pikkusel etapil oli Eesti koondist esindav Mihkel Räim kuuenda kohaga eestlastest parim.

“Üsna harjumatu oli sõita, kuna suuri tiime siin peal pole,” vahendas Mihkel Räim. “Tähendab see siis seda, et sõidu üle kontroll puudub ja on üsna kaootiline. Sõitsime üldiselt päris hästi koondisega, hoidsime kenasti kõikidel silma peal ja suurtes äraminekutes olime korralikult mitme mehega sees. Apsu lasime sisse 25 km enne lõppu, kui kaks sama tiimi meest sõitsid eest ära.”

Peagrupp finišeeris seega kolmanda koha peale ja sajaprotsendiliselt see eestlastel ei õnnestunud, sest Räimele kuues koht, kaotust võitjale 46 sekundit. Karl Patrick Lauk lõpetas peagrupis ja sai 65. koha.

Rumeenia tuuril on kokku kavas viis etappi.

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.