main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Mihkel Räim. Cycling Academy

Mihkel Räim. Cycling Academy

Mihkel Räim proloogil viies

Kategooriad: Jalgrattasport
Autor: Alver Kivi
23.05.2019
18:59

Neljapäeval Tallinna lauluväljaku ümbruses sõidetud profiratturite velotuuri Tour of Estonia avaetapiks olnud 3,7 kilomeetri pikkusel proloogil oli kiireim Israel Cycling Academy rattur Matthias Brändle, kelle meeskonnakaaslane Mihkel Räim oli viies.

Valitsev Austria temposõidu meister Matthias Brändle, edestades Maciej Paterskit ja Peeter Pruusi. Mihkel Räim kaotas klubikaaslasele 10,8 sekundiga. Eesti koondises sõidavad Oskar Nisu ja Steven Kalf.

Eestimaa velotuur jätkub reedel traditsioonilise 187 km pikkuse Tallinn – Tartu GP-ga ja laupäeval 173 km pikkuse Tartu GP-ga.

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.