main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Mihkel Räim Prantsusmaal neljas

Kategooriad: Jalgrattasport
Autor: Alver Kivi
13.05.2019
08:14

Prantsusmaal sõidetud 1.2 kategooria Gp de La Somme oli Israel Cycling Academy ratturile Mihkel Räimele valmistumine Dunkerki velotuuriks.

“Kõikidel poistel olid nn vabad käed ja pidime lihtsalt silmad lahti hoidma, et ohtlik punt ära ei saaks ning võimalusel ohtralt meeskonnakaaslasi sisse sokutada,” rääkis Mihkel Räim. “Nagu arvata võis, siis võistlusel väga kontrolli polnud ning vanad head amatööriajad olid tagasi. Kõik ründasid ja oli üsna vahva. Mingil hetkel saigi tiimikas koos seitsme kaaslasega minema ja kuna prantsuse amatöörid ei suutnud vahet kinni sõita, siis oligi üsna selge, et ette nad jäävad.”

Umbes 15 km enne lõppu saadi jooksikud ikkagi kätte ja oli selge, et tuleb grupifiniš, kuigi enne lõppu oli ka veel ohtralt rünnakuid. Meeskonnakaaslased aitasid lõpus Räime ja tasuks neljas koht.

“See ei tee ülemäära rõõmsaks, aga kurvaks ka mitte,” märkis Mihkel Räim. “Ausalt öeldes pole väga ammu enam sprintida saanud, viimane kord korralikult vist Kolumbias. Hakkas vaikselt ära ununema. Finiš sajaprotsendiliselt ei õnnestunud, aga midagi väga metsa ka ei jäänud.”

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.