main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Mihkel Räim stardi ootel. Bettini

Mihkel Räim stardi ootel. Bettini

Mihkel Räim pidi Belgias katkestama

Kategooriad: Jalgrattasport
Autor: Alver Kivi
22.06.2019
08:23

Israel Cycling Academy jalgrattur Mihkel Räim katkestas Belgias peetud 203,8 km pikkuse ühepäevasõidu Dwars door het Hageland.

“Tänane sõit läks kogu tiimil aia taha,” tõdes Mihkel Räim. “Alguses olime kenasti olemas ja tähelepanelikud, kuid pärast 33 km kui läksime esimest korda üle finišijoone, tegime suure vea. Mina olin hinge tõmbamas rünnakutest ja Neilands pidi ratast vahetama. Olime üsna pundi taga. Seal oli umbes 600 m munakivitõus ja siis läksime kruusateedpidi alla. Punt lagunes kukkumiste ja muude asjade tagajärgedel. Ette sai ca 40 meest, kus ainult üks meeskonnakaaslane. Väga kehva seis. Proovisime seda asja kokku tõmmata, kuid tulutult. Energia läks sinna ja üpris nadi päev.”

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.