main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Mihkel Räim tõusul. Cycling Academy

Mihkel Räim tõusul. Cycling Academy

Mihkel Räim näitas tõusudel head minekut

Kategooriad: Jalgrattasport
Autor: Alver Kivi
13.08.2017
09:42

Ameerika Ühendriikides sõidetava velotuuri Colorado Classic kolmandal etapil sai Mihkel Räim 41. koha, kaotades võidu võtnud Sergei Tvetcovile 13.01.

“Oli väike võimalus, et tuleb grupifiniš, kuid hommikusel koosolekul tõusu analüüsides tundus see juba veidi ebareaalsem,” rääkis Mihkel Räim. “Minu ülesanne oli jällegi “riskida” ja mitte midagi teha, lootes, et saan tõusust üle ning tuleb suurem grupifiniš. Tõusu mindi päris hea hooga, aga ma tundsin end hästi, võiks isegi öelda, et Ameerika turnee parimad jalad tõusul. Vaatasin, kuidas kõrvalt mehed hakkasid maha jääma ning endal veel varu. Olin isegi veidi hämmingus. Sain tõusust üle ca 30 positsioonil ning pärast laskumisel tuli alles suur punt järele. Nii, et olen rahul oma etteastega, tulemus muidugi ei näita seda, kuid peaasi, et ise tean.”

Pühapäeval on viimane etapp ning ilmselt grupifinišiga. Mihkel Räimele on see samas viimane võimalus kerkida sellel võidusõidul poodiumi kõrgeimale astmele. “Väga tahaks, aga eks näis, võimalik, et saatusel on teistsugused plaanid,” tõdes ta.

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.