main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Rahulikult finišis. Israel Start-Up Nation

Rahulikult finišis. Israel Start-Up Nation

Mihkel Räim mägedes võidule ei sõitnud

Kategooriad: Jalgrattasport
Autor: Alver Kivi
22.02.2020
19:11

Tour of Antalya kolmas etapp lõppes pika tõusuga ja Israel Start-Up Nation rattur Mihkel Räim paremate hulka ei sõitnud.

“Mingeid suuri üllatusi polnud,” vahendas Mihkel Räim. “Etapp oli enamasti kiirtee peal ja peale seda keerasime väiksemale teele, kus 10 km tõus ja selle otsas finiš. Meie eesmärk oli mägedepoeg enne tõusu ette tuua, et saaks healt positsioonilt alustada.”

Mihkel Räime sõnul oli temal algselt plaan ka tõusu alguses ise tempot teha, aga kõik tiimid olid hakkamist täis ja juba enne oli tempo nii kõvaks kruvitud. “Mina sain korra tõusu alguses tempot teha, siis keerasin pöörded maha ja läksin kergelt lõpuni. Homme tuuri viimane päev ja eeldatavasti sprint.”

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.