Mihkel Räim loovutas parima noore särgi

Kategooriad: Jalgrattasport
24.05.2018
21:13

Israel Cycling Academy rattur Mihkel Räim sai Jaapani velotuuri viiendal etapil 63. koha, jäädes võitjast maha 9.57. Kokkuvõttes kolmandalt kohalt 38. langenud saarlane kaotas ka parima noorratturi särgi ja on nüüd 10.

Võistlus toimus ringil ja võtta tuli 7% tõusu. „Täna “rahulikum” etapp,“ vahendas Mihkel Räim, lisades, et üpris valus oli. „Mitu esimest ringi pandi korralikult gaasi ja jalg oli eilsest külmast veidi toores. Pärast kolmandat ringi sain aru, et tänane sõit on minu jaoks liiga raske ning tulemust teha keeruline. Üritasin natukene jõudu säästa, sest järgmised läks etappi on väga rasked.“

Reedel ootab mehi 32 km grupisõit, kus on 20 km siledat ja siis viib tee juba legendaarse Mount Fuji otsa – 12km ja 10% . „Saab mõnus olema,“ leidis Räim.

Alexela korvpalli meistriliiga pronksiseeria neljandas kohtumises alistas Rapla Avis Utilitas võõrsil lisaajal Pärnu Sadama 79 : 75, võites seeria 3 : 1. Indrek Kajupank 6 ja Timo Eichfuss 7 punkti.