main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Keerulistes oludes tuli kilepluus peale tõmmata. Elissa Haumesser

Keerulistes oludes tuli kilepluus peale tõmmata. Elissa Haumesser

Mihkel Räim loovutas liidrisärgi

Kategooriad: Jalgrattasport
Autor: Alver Kivi
21.02.2020
18:46

Türgis jätkuval Antalya velotuuril eile võidutsenud Israel Start-Up Nation jalgrattur Mihkel Räim täna paremate hulka ei jõudnud ja jätkab 53. kohal. Võidu pälvis Giovanni Lonardi Bardiani-CSF-Faizanè meeskonnast.

Keerulistes ilmaoludes toimunud võidusõidul lagunes peagrupp juba 50 km järel ja maha jäi ka Mihkel Räim. “See oli raskem päev, kui me eeldasime,” vahendas 77. koha saanud Räim, lisades, et kõik tõusud olid tõeliselt rasked.

“Esimesel tõusul ma lihtsalt ei suutnud esimeste meestega kaasa minna. Tegelikult ei olnud mul ka suurt soovi, sest meie meeskonnast oli seal kolm meest sees. Ja muidugi oli ilm viimased 90 km väga halb.”

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.