main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Eraldistardis. Mihkel Räim offical

Eraldistardis. Mihkel Räim offical

Mihkel Räim keskendus esimesel etapil kaaslase aitamisele

Kategooriad: Jalgrattasport
Autor: Alver Kivi
25.07.2020
08:25

Israel Start-Up Nation meeskonda kuuluv profirattur Mihkel Räim sai Sibiu velotuuri 1. etapil 183 km pikkusel etapil 73. koha, kaotades võitjale 23.11.

„Mägedepoegade pidupäev!“ tõdes Mihkel Räim. „Alguses said kuus meest minema ja liidri meeskond hakkas vahet kontrollima. Üsna pea pani Bora ühe mehe ka ette tööle, aga me ei hakanud veel oma kaarte välja käima. Kuna meil üks mees on, kes suudaks mägedes tulemust teha, siis tema peale ka kõik kaardid ladusime. Eesmärk oli viimast 25 km tõusu alustada tugeva tempoga ja saime sellega hakkama. Mina tegin oma vahetuse ära ja üsna pea läksin oma tempoga ka edasi. Tiimikaaslane sai väärt 3. koha ja sama kohta hoiab ka kokkuvõttes.“

Teisel etapiks võiks Mihkel Räime hinnangul tulla ideaalis pundifiniš, kuid tema jaoks on väike küsimärk 25 km enne lõppu olev tõusunukk. „Aga usun, et kõik, kes soovivad etapil spurtida, saavad ka sellest üle,“ rääkis saarlane.

 

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.