main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Kosutust võtmas. Yago Urrutia

Kosutust võtmas. Yago Urrutia

Mihkel Räim katkestas

Kategooriad: Jalgrattasport
Autor: Alver Kivi
17.05.2022
14:11

Prantsusmaal sõidetud 202 km pikkuse Tro Bro Leon 1.1 Pro ühepäevasõidul oli Burgos-BH rattur Mihkel Räim sunnitud sõidu pooleli jätma.

„Väga omapärane võistlus, esimest korda sõitsin seda vihmase ilmaga ja see muutis võistlust omajagu. Võistluse maskotiks on põrsas ja esimene kohalik rattur ehk bretoon saab auhinnaks päris ehtsa põrsa, siis sel päeval kõik mehed nägidki välja nagu põrsad – mudased ja porised,“ vahendas Mihkel Räim.

Räim üritas alguses tagasi hoida ja siis 120 km hakata sõidu moodi asja tegema, sest ta teadis omast kogemusest, et enne pole mõtet ülemäära jõudu raisata. Kahjuks sai ta üsna varajases staadiumis aru, et keha ja jalg polnud eelmisest päevast taastunud.

„Lootsin, et ehk läheb tunne paremaks, aga ei läinud ja sellel sõidul nn kehva jalaga on ikka väga keeruline midagi teha,“ tõdes rattaproff. „Olin lihtsalt tühi, ei saanud pulssi ülesse ja nappis toorest jõudu. Kui saanuks valida ja päevad oma vahel ära vahetada, siis oleksin muidugi seda teinud, aga see ei olnud valikus. Eelmine päev olin enda meeskonnast viimane mees pundis ja pidin proovima Burgose lippu kõrgel hoidma, aga tulemust ei tulnud.“

Mihkel Räim märkis, et hooaeg läheb edasi ja positiivse asjana saab nädalavahetusest kaasa võtta laupäevase enesetunde, äkki oli see märk, et suures plaanis hakkab paremaks minema.

Järgmise stardi teeb ta Tour of Estonial.

Share


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.