main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Mihkel Räim meeskonnakaaslastega. Cycling Academy

Mihkel Räim meeskonnakaaslastega. Cycling Academy

Mihkel Räim jätkas Adriatica Ionica velotuuril

Kategooriad: Jalgrattasport
Autor: Alver Kivi
24.06.2018
09:17

Itaalias jätkuva Adriatica Ionica Race’i kolmandal mägisel etapil sai Israel Cycling Academy värve esindav Mihkel Räim 100. koha, kaotades võitjale 38.18.

“Päris raske päev, minu ülesandeks oli Hermans esimese tõusu alguseks turvaliselt ette vedada ning siis ponnistada ning oodata grupi moodustumist,” rääkis Mihkel Räim. “Umbes 80 km see tekkiski, kuigi ega seal ka väga kerge olnud. Selline häiriv tempo ning samuti kõrgmäestik mängis rolli. Käisime kolm korda üle 2000 m, sellises kõrguses annab juba hingamisteedele ka tunda. Kokku tuli 155 km ja pea 4000 tõusumeetrit, ei ole vinge ja ei soovita kodus proovida, kui just mägedepoeg pole.”

Neljandal 226 km pikkusel etapil sõitis Mihkel Räim välja üheksanda koha. Grupifinišiga lõppenud etapi võitis Itaalia tippsprinter Elia Viviani (QuickStep Floors).

“Lõpus jäi umbes 30 meest kokku ja oli oodata grupifinišit,” rääkis Mihkel Räim. “Seal aga mängisime oma võimalused maha, olime liiga taga ja kui mind vedama hakati siis pidin end raiskama ning viimasel ringteel toimunud kukkumine luhtas võimalused. 9. koht ei olnud kindlasti see, mille järele ma täna läksin. Positiivse asjana võib võtta head enesetunnet nii pika etapi lõpus. Järelikult mingi tase on olemas, et profirattur olla.”

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.