main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Mihkel Räim jäi Türgis parematest kaugele

Kategooriad: Jalgrattasport
Autor: Alver Kivi
10.04.2022
19:41

Burgos-BH rattur Mihkel Räim alustas Tour of Turkeyt ja sai esimesel 200 km pikkusel etapil 128. koha, kaotust võitjale 10.23.

„Kuna sõidu lõppfaasis oli järsk 4 km tõus, siis otsustasime, et võin proovida jooksikutegruppi, et äkki saan sealt enne peagruppi üle, aga jooksikute hulka ma ei jõudnud. Vist oligi parem, sest nad püüti päris vara kinni,“ vahendas Mihkel Räim, lisades, et oli kiire päev ja palju väikeseid kukkumisi.

30 km enne lõppu oli 4 km ja 8.8% tõus. Mihkel Räim läks sinna suhteliselt halval positsioonil ja tema ees toimus ka kukkumine, mis veidi hoogu mõjutas. „Aga kohe alguses sain aru, et energiat pole,“ tõdes rattur.

„Oli harjumatult palav ilm ja ma kahtlustan, et ei söönud piisavalt ja jäin veidi nälga, aga see on mu enda süü. Positiivne on see, et hetkel ei teinud diafragma valu, loodame, et nii see ka jääb. Eesti füsioterapeudid ikka oskavad oma asja! Päris mõnus on kui saad vabalt hingata. Lõpuks sõitsime grupettoga rahulikult ja korjasime eest mehi “peale”, viimasel laskumisel oli mega palju kukkumisi, Türgi teed on väga libedad, lausa uskumatu. Ei taha teada, kui veel sadama ka hakkab.“

Kuna lõpuks jõudis ikka finišisse suur punt, siis sellest on Räimel kahju, tegelikult pidanuks ta seal olema, aga jääb järgmiseks korraks. „Homme on lühem päev ja ilmselt grupifiniš. Tõenäoliselt abistan meie tiimi noorukest sprinterit, kes sel aastal väga hästi jalad alla on saanud,“ lausus ta.

Share


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.