main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Kolmandana finišis. Cycling Academy

Kolmandana finišis. Cycling Academy

Mihkel Räim Itaalias kolmas

Kategooriad: Jalgrattasport
Autor: Alver Kivi
22.06.2018
08:15

Israel Cycling Academy rattur Mihkel Räim teenis Itaalias jätkuval mitmepäevasõidul Adriatica Ionica teisel 152 kilomeetri pikkusel etapil kolmanda koha.

“Kui viimased 30 km välja jätta siis oli tänane etapp nagu käiks rattaga poes piima järel,” rääkis Mihkel Räim. “Alguses lasti väikeste tiimide mehed eest ära ning Quick Step kontrollis sõitu.

30 km enne lõppu hakkasid tõusukesed ja sealt lõpuni oli ei midagi muud kui gaas põhja. Tõusudel rünnati ja see oli ka meie plaan, saatsime mehed agressiivselt tegutsema.”

Mihkel Räime ülesanne oli ennast ees positsioonil hoida ja kannatada. “Kaks varianti, kui kannatan ära, mängitakse finiš minu peale ja kui ei kannata, siis saavad teised võimaluse,” selgitas rattur.

“Kuidagi punnitasin siiski need tõusud ära ja lõpus veeti mind positsioonile. Alustasin vara, sest selline oli plaan. Lootsin, et suudan üllatada aga veidi jäi puudu. Viviani ja Consonni vuhisesid enne lõppu mööda. Kolmas koht selliste meeste taga pole paha, kuid me kõik ju teame, et võita on magusam.”

Etapi võitis grupifinishis kohalik rattur Elia Viviani (QuickStep Floors). Teise koha sai võitja kaasmaalane Simone Consonni (UAE-Team Emirates). Kokkuvõttes jätkab velotuuri liidrina Viviani. Räim tõusis 37. kohale.

https://goo.gl/XYgDar

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.