main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Mihkel Räim grupis. Cycling Academy

Mihkel Räim grupis. Cycling Academy

Mihkel Räim Hispaanias seitsmes

Kategooriad: Jalgrattasport
Autor: Alver Kivi
15.08.2019
09:13

Israel Cycling Academys sõitev jalgrattur Mihkel Räim sai Hispaanias jätkuva Burgose velotuuri 155 km pikkusel teisel etapil seitsmenda koha ja on kokkuvõttes 16. kohal.

“Kerge päev jälle,” märkis Mihkel Räim. “Kohe alguses said jooksikud minema, meil mees sees ja siis tuligi põhimõtteliselt ainult finišit oodata. Ühel lõigul üritasid Ineose mehed küljetuult teha, kuid briis polnud päris õige nurga alt ja manageerisime olukorra kenasti ära.”

Mihkel Räime tabas ka väike ebaõnn, kui 5 km enne lõppu leidis keset teed ühe suure kivi, mis lõhkus ratta esikummi. Päris sajaprotsendiliselt see tühjaks ei jooksud, aga pooltühjaks ta ikkagi susises.

Nii üritas ta sellega lõpuni panna ja sai grupifinišis seitsmenda koha. “See polegi nii paha, arvestades olukorda, kuid siiski tunnen, et hetkel veel headest jalgadest puudu. Ehk tulevad peagi,” oli Mihkel Räim lootusrikas.

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.