main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Mihkel Räim Hiinas kolmas

Kategooriad: Jalgrattasport
Autor: Alver Kivi
11.10.2019
11:08

Israel Cycling Academy rattur Mihkel Räim sai Hiinas toimunud esimese kategooriaga velotuuri Tour of Taihu Lake teisel etapil grupifinišis kolmanda koha, vahendab ERR.

Hufuzheni teedel peetud 101-kilomeetrisel etapil võidutses itaallanne Matteo Pelucchi (Androni Giocattoli – Sidemec) ajaga 2:14.06. Teise koha sai Dylan Kennett (St George Conintental Cycling Team) ja kolmanda Räim.

Kokkuvõttes tõusis Räim viie positsiooni võrra kuuendale kohale, kaotades võistluse liidrile Kennettile 25 sekundiga. Teist kohta hoiab peale kahte etappi Räime klubikaaslane Matthias Brändle (+0.12) ja kolmandat võitja kaasmaalane Michael Vink (+0.20).

Velotuuril on kokku kuus etappi. Laupäeval on kavas 117-kilomeetrine etapp Huzhoust Changxingi.

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.