main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Mihkel Räim poodiumil. Cycling Academy

Mihkel Räim poodiumil. Cycling Academy

Mihkel Räim edestas maailma tippsprintereid

Kategooriad: Jalgrattasport
Autor: Alver Kivi
11.06.2018
16:31

Pühapäeval Saksamaal sõidetud 102. Rund um Köln (UCI 1.1) 207 kilomeetri pikkusel ühepäevasõidul sai Israel Cycling Academy jalgrattur Mihkel Räim grupifinišiga lõppenud sõidul teise koha, tunnistades vaid tänavusel kevadisel suurtuuril, Giro d’Italial kolm etapivõitu teeninud ja punktiarvestuses teiseks tulnud BORA-hansgrohe ratturi Sam Bennetti paremust.

Mihkel Räim edastas veel selliseid staare nagu Poola velotuuril parima sprinteri särgi teeninud Szymon Sajnok ja sakslane Marcel Kittel, kes möödunud aastal teenis Tour de France’il viis etapivõitu. „Karjääri üks soliidseim tulemus,“ tunnistas Mihkel Räim. „Jäin alla ainult Bennetile ja suutsin olla finišis nobedam Marcel Kittelist. Selline fakt teeb tuju heaks ja annab enesekindlust.“

Cycling Academy meeskonnal oli enamasti vaba plaan, ainuke kindlam mõte oli Boivini finišis lahti vedada. Toimus mitmeid äraminekukatseid ja 120 km olnud tõusul jäi ette 30 meest Räim nende hulgas. Paraku püüti jooksikud kinni.

„Lahtivedamine üldjoontes hästi ei sujunud, olime pilla-palla igalpool meeskonnaga, ei suutnud koos püsida,“ rääkis Mihkel Räim. „Õnneks leidsime 2 km enne lõppu vaba tee, kust ettepoole liikuda. 1 km enne lõppu alustasin enda tööd ning liikusime paremale positsioonile. Alustasin veidi hilja oma finišit ja samas oli jalg ka üsna küpse, ei uskunud, et suudan sellises seltskonnas antud konditsioonis hästi spurtida, kuid võta näpust. Ilmselt olid kõik raskest päevast väsinud. Julgen väita, et mul olnuks võimalus Benneti vastu küll, kui oleks natuke varem aru saanud ja ehk keegi hoopis abistanuks mind.“

 

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.