main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Mihkel Räim USA-s kihutamas. Cycling Academy

Mihkel Räim USA-s kihutamas. Cycling Academy

Mihkel Räim Colorado Classicul paremate hulka ei sõitnud

Kategooriad: Jalgrattasport
Autor: Alver Kivi
12.08.2017
09:33

Ameerika Ühendriikides sõidetava velotuuri Colorado Classic teisel etapil sai Israel Cycling Academy rattur Mihkel Räim 69. koha, kaotades võitjale Alex Howes’ile Canondayle’i klubist 16.46.

“Päris jõhker päev,” tunnistas Mihkel Räim. “100 km, aga see-eest kõik see nali toimus 3000 m merepinnast kõrgemal. Kui Utah’i tuuril mõni päev õrnalt puudutasime sellist numbrit, siis täna sõit ainult sellise altituudi peal toimuski. Kops oli ikka korralikult koos.”

Ratturitel tuli võistelda 10 km pikkusel ringil, kus rada kulges üles ja alla ning ainuke sile koht oli finišisirge.

“Need lühikesed etapid on üsna tihti raskemad, kui pikad,” tõdes Mihkel Räim. “Võitlesin niikaua grupis kui neli ringi jäi lõpuni, siis jäime kamraadidega maha ning saime lõpuni.”

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.