main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Pärast finišit. Mihkel Räim offical

Pärast finišit. Mihkel Räim offical

Mihkel Räim Bulgaarias kümnes

Kategooriad: Jalgrattasport
Autor: Alver Kivi
05.07.2021
08:53

Tour of Bulgaria neljandal 108 km pikkusel etapil lõpetas HRE Mazowsze Serce Polski rattur Mihkel Räim peagrupis kümnenda kohaga.

Mihkel Räim: „Lühike, sile ja kiire etapp, enamasti tagant tuul, vahepeal veidi küljetuult, aga põhimõtteliselt midagi ei juhtunud. Liidri meeskond kontrollis olukorda ja meie hoidsime end lihtsalt ees positsioonil. Kuna tuul oli veidi külje pealt, siis see tegi grupi närviliseks ja üsna ebameeldiv oli. Tänane plaan oli teha seda, mida eile, aga teistsuguses järjekorras. Ehk siis minu ees olev tiimikaaslanne pidanuks minema viimasesse kurvis esimesena ning mina laskma vahe sisse. Kuna ta eelmine aasta võitis selle etapi ning eeldatavalt kõik arvasid, et mina lähen finishit panema, siis tundus see olevat hea plaan.

Viimased kilomeetrid olid väga ohtlikud, kiirus oli vahepeal 65-70 km/h ja mõned ratturid võtsid väga palju riske. Kuulsin kahte suurt kukkumist tagapool. Eelviimasesse kurvi lendasimega põhimõtteliselt 1-2 positsioonil ja võitlesime Bardiani meestega, küll aga tuli viimane kurv nii ootamatult. Me teadsime küll, et sealt läheb vasakule, aga kedagi polnud suunda näitamas ning kiirus oli ka ikka liialt suur. Tiimikaaslane oli juba vahega ees, aga kahjuks sõitis ta kurvist välja ning mina sain ka napilt pidurtatud, et päris otse ei paneks. Kõik kes pundi ees kurvi lendasid said nn varre.

Homme tuuri viimane päev, 30 km enne lõppu on sama tõus, kust eile alla tulime. Iseenesest pole midagi ulmelist, aga esimestega ma kindlasti sealt üles ei saa, sest see on ronijatele viimane võimalus teha üldkokkuvõttes vigade parandus. Eesmärk homme aidata meeskonda või minna jooksikute hulka ning loota, et saaks vähemalt pool tõusu või terve tõusu ees üle.“

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.