main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Mihkel Räim Belgias seitsmes

Kategooriad: Jalgrattasport
Autor: Alver Kivi
21.08.2019
08:40

Belgias sõidetud ühepäevasõidul GP Zottegem sai Israel Cycling Academy rattur Mihkel Räim seitsmenda koha.

“See sõit mulle meeldib, kuigi sel aastal oli rada päris uus, siis taktikaliselt meenutas see siiski eelmiste aastate sõitu,” vahendas Mihkel Räim. “25 km oli vähe kitsam tee ja toimusid rünnakud. Igatahes saime eest ära suure pundiga umbes 35 meest ja meil neli sees. Päris soodne seis.”

Kuna peagrupp püsis löögiulatuses kruvisid jooksikud tempot ja vahe oli minut. Peagi algasid ka rünnakud ja korra oli Mihkel Räim eest kuue kaaslasega. Viimasele ringile mindi siiski 20 pealise pundiga. Munakivilõigul pandi täiega ja üks mees sai eest.

2 km enne lõppu jäi Mihkel Räim keerulisse seisu. “Lõpp oli ülesmäge ja minu tiimikas lihtsalt lasi Aksel Nõmmela tagant vahe sisse ja ainuke variant oli mul rünnata ja Aksel kinni püüda,” rääkis Mihkel Räim.

“Sain isegi pundiga vahe sisse ning Aksli kätte, kuid Greipel ja CO inisesid tuulde ära ja oligi kõik. 700 m endale lahtivedamist teha ja spurtida oli veidi liiga palju tahetud ja lõpuks seistmes koht.”

Mihkel Räime sõnul oli positiivne see, et üle pika aja tundis ta end jälle hästi. “Jääb vaid loota, et see polnud ühepäeva projekt!” märkis rattur, kes on kolmapäeval juba stardis Hollandis Veenendaal Classicul.

 

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.