main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Mihkel Räim Belgias kuues

Kategooriad: Jalgrattasport
Autor: Alver Kivi
09.09.2019
08:39

Belgias sõidetud 187 km pikkusel ühepäevasõidul Antwerp Port Epic saavutas Israel Cycling Academy rattur Mihkel Räim kuuenda koha.

“Üks minu lemmikumaid sõite,” vahendas Mihkel Räim, kellel tuli konkurentidega rinda pista etapil, kus 30 km munakivi ja 30 km kruusateid, mis esitas väljakutse nii ratturitele, kui ka varustusele.

“Täna olid kõikidel meestel vabad käed. Ei hakanud otseselt kellegi peale sõitma, vaid pidime olema aktiivsed ja mitte midagi maha magama. Sõitsime meeskonnaga väga hästi. Umbes 30 km enne lõppu või isegi rohkem saigi Boivin eest ära koos viie kaaslasega ja meie taga pidime olukorda kontrollima, et mitte kedagi ära lasta eest.”

Peagrupp oli selleks ajaks kahanenud üsna pisikeseks. Eest jäid kaks meest maha ja Cycling Academyl seis väga hea. 3 km enne lõppu lõhkus Boivin kummi, Räimel hakkasid jalad krampi kiskuma ja jõud lõppema, kuigi lõpuks võttis saarlane ikkagi kuuenda koha.

Järgmine start juba kolmapäeval kui stardin Rumeenias rahvuskoondise värvides.

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.