main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Mõtlik Mihkel Räim. Philip Martens

Mõtlik Mihkel Räim. Philip Martens

Mihkel Räim astus jälle sadulast

Kategooriad: Jalgrattasport
Autor: Alver Kivi
18.06.2018
08:54

Israel Cycling Academy jagrattur Mihkel Räim katkestas teise sõidu järjest, kui jättis pühapäeval pooleli ühepäevasõidu Elfstenderonde.

“Belgia ralli. Küljetuul, väiksed teed ja munakivid. Ühesõnaga peaaegu täiskomplekt. Puudu olid ainult tõusunukid ja vihm, siis oleks jackpoti saanud,” iseloomustas Mihkel Räim võidusõidu tingimusi.

Mihkel Räime sõnul oli tema enesetunne parem, kui eelmisel võistlusel, aga resultaat sama. Rünnakud kestsid kaua ja alles pärast 75 km said mehed eest ära. Kuskil 110 km peal tabas saarlase ratast mehhaaniline rike ning pidi tagajooksu vahetama ja nii pidi ta end tublisti raiskama, et tagasi jõuda. Samal ajal andis väikestel kitsastel teedel grupp gaasi ja kõik olid ühekaupa. Sellele järgnes munakivilõik, kus Räim lõhkus kummi ja oligi päev läbi.

“Kuna tuulega oli tekkinud palju erinevaid gruppe, siis nii tagant oli juba võimatu tagasi sõitu jõuda,” selgitas ta.

Järgmised stardid on Räimel Itaalias 20.-24. juunil toimuval Adriatica Ionica velotuuril.

 

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.