main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Pärast võistlust. Veloimages.

Pärast võistlust. Veloimages.

Mihkel Räim alustas Kolumbias 12. kohaga

Kategooriad: Jalgrattasport
Autor: Alver Kivi
07.02.2018
08:30

Kolumbias alanud 2.1 kategooria mitmepäevasõidu Colombia Oro y Paz avaetapi võitis grupifinišis kohalike lemmik Quick-Step Floors klubi esindaja Fernando Gaviria. Israel Cycling Academy meeskonnas sõitev Mihkel Räim lõpetas etapi 12. kohaga.

Palmira piirkonnas sõidetud 100 kilomeetri pikkuse etapi järel ütles meeskonna esisprinteri rollis olnud Mihkel Räim, et viimane sprint oli närvesööv ja ta ei liialda. “Täna oli minu jaoks väga kiire ja hirmus,” tunnistas rattur oma seisundit pärast rasket kukkumist Argentinas.

“Ma ei häbene öelda, et ma kartsin. Guillaume vedas mind väga heasse positsiooni ja ma ei saanud midagi paremat küsida. Ma keerasin kõik kihva ja tundsin, et vedasin meeskonda alt. Loodetavasti on meil paremad päevad ees.”

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.