main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Mihkel Räim alustas jälle võistlemist

Kategooriad: Jalgrattasport
Autor: Alver Kivi
24.07.2020
08:23

Profiklubis Israel Start-Up Nation jalgrattur Mihkel Räim alustas hooaja teist poolt Sibiu velotuuri proloogiga, kus ta tänu libedatele oludele tulemusele sõita ei saanud.

„Tagasi actionis, sõna otseses mõttes,“ vahendas Mihkel Räim. „Sellist päeva poleks oodanud. Proloog oli väga tehniline, palju kurve, kitsad teed, munakivi. Oleks olnud põnev vaadata, kuidas jalad on, aga ilmataat rikkus need plaanid korralikult ära.“

Nimelt said esimesed 10-15 startijat kuiva naha ja teekattega, teistel juba nii hästi ei läinud. Ka Mihkel Räim startis vihmasel ja märjal trassil ning seal polnud midagi teha. Riske ei hakanud saarlane võtma, kuna oleks võimatu olnud midagi korda saata.

„Päris libe oli ikka, soojendusel sain ka pulsi kõrgemaks kui võistlusel, sest lihtsalt poleks olnud võimalik väga kiirem olla. Maastikurattaga oleksin ilmselt täna nobedam olnud,“ tõdes Mihkel Räim, lisades, et lõpupoole hakkas jälle kuivemaks minema, aga mitte päris kuivaks ja esimesed kohad jagatigi nende vahel, kes esimesena startisid.

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.