main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Rõõmus ja lootusrikas. Start-Up Nation

Rõõmus ja lootusrikas. Start-Up Nation

Mihkel Räim alustas hooaega Euroopas

Kategooriad: Jalgrattasport
Autor: Alver Kivi
04.03.2020
09:11

Belgias sõidetud Grand Prix Le Samyn 201 km pikkusel ühepäevasõidul sai Israel Start-Up Nation rattur Mihkel Räim 66. koha, kaotades võidu võtnud meeskonnakaaslasele Hugo Hofstetterile 10.10.

„Võib peaaegu öelda, et minu 2020. aasta hooaeg hakkas hoopis täna,“ vahendas Mihkel Räim pärast sõitu. „Esimene start Euroopas ja kohe munakividele kihutama. Le Samyn on minu arvates pajude inimeste jaoks alahinnatud sõit. Paberi peal on 1.1 kategooria sõit, aga tegelikult on päris kõvad tiimid peal ja rada pehmelt öeldes ropult raske, eriti finiširingid.“

Mihkel Räim sai natuke “rahulikumalt” võtta, kuna plaani järgi ei pidanud olema tiimi liider, mis talle iseenesest väga hästi sobis. Peamine põhjus oli see, et ta ei teadnud oma hetkeseisu, sest Austraalia ja Türgi sõidud on hoopis teistsuguse ülesehitusega.

Sõidu käigus sai Mihkel Räim aru, et tuleb ennast tiimi jaoks ohverdada, ta aitas enne munakivi ühe poisi positsioonile ning tema tulemuslik päev oli läbi saanud. „Sõitsin tagumise pundiga lõpuni ja sain aru, et tiimikaaslane oli võitnud. See oli mõnus tunne ja mängisin samuti väikest rolli selles eduloos,“ lausus ra.

„Tegelikult jäin sõiduga rahule. Loodan, et keha sai positiivse shoki ja järgmisel sõidul juba tunne parem. Nüüd ootab ees kaks nädalat treenimist ja seejärel Belgias Nokere sõit ning Prantsusmaal Denain.“

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.