main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Cycling Academy meeskond tempot tegemas. Cycling Academy

Cycling Academy meeskond tempot tegemas. Cycling Academy

Mihkel Räim alustas Adriatica Ionica velotuuri

Kategooriad: Jalgrattasport
Autor: Alver Kivi
21.06.2018
08:40

Adriatica Ionica Race’i velotuuri avaetapil 23,3 km pikkusel meeskonnasõidul sai Mihkel Räime koduklubi Israel Cycling Academy 14. ehk tagantpoolt kolmanda kohaga. Quick-Step Floorsi meeskonnale kaotati 1.59.

“Tegu oli meeskonnasõiduga ning erilisi ootusi meil polnud,” rääkis Mihkel Räim. Eile alles sain esimest korda sel aastal enda TT ratast proovida ning täna võistlus. Ei hakanud millegagi riskima ning võtsime “rahulikult”, kuna kokkuvõttes pole meil teha siin midagi. Panustame etappidele. Seltskond on esinduslik ning loodan, et enesetunne on sel nädalal parem kui oli eelmise nädalal Belgias.”

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.