main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Mihkel Räim pärast võistlust. Cycling Academy

Mihkel Räim pärast võistlust. Cycling Academy

Mihkel Räim aitas meeskonnakaaslased kaksikvõiduni

Kategooriad: Jalgrattasport
Autor: Alver Kivi
28.04.2019
08:51

Israel Cycling Academy esindav jalgrattur Mihkel Räim katkestas Hispaanias lõppenud velotuuri Vuelta a Castilla y Leoni kolmanda etapi, kuid aitas meeskonnakaaslastel Davide Cimolail ja Guillaume Boivinil võtta kokkuvõttes kaksikvõidu.

“Tänane plaan oli üks ja ainus – tuua üldvõit tiimiga koju ja see sai ka tehtud,” vahendas Mihkel Räim. “Minu ülesanne oli kuni 65 km ehk siis esimese ja ainukese suurema tõusuni punti kontrollida. Mitte lasta eest ära Movistari mehi ning üleüldse väga suurt gruppi. Tahtsime väiksemat jooksikutegruppi ära lasta aga kõik tahtsid täna ees olla ning nägime päris palju vaeva, et rünnakuid tõrjuda. Sõitsingi end 65 km suhteliselt tühjaks ja minu töö oligi sellega tehtud. Ei olnud eesmärk , et sõidaks lõpuni või hoiaks jalga jne. Oli selge missioon ja sain oma tööga väga hästi hakkama.”

Mihkel Räime hinnangul oli tegu väga hea tuuriga ja kindlasti tõstis see kõikidel motivatsiooni. “Loodan, et järgmistel sõitudel on mul enda tunne parem ning võiks ka midagi ilusat protokolli kirja saada. Pean aga mainima, et oli päris vahva tiimikaaslaste heaks töötada, kuna üldiselt aitavad nad mind,” märkis Mihkel Räim, kelle järgmised stardid on Prantsusmaal GP La Somme ja Dunkerki velotuur.

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.