main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Vesi pakub kosutust. Cycling Academy

Vesi pakub kosutust. Cycling Academy

Mihkel Räim aitas meeskonnakaaslase poodiumile

Kategooriad: Jalgrattasport
Autor: Alver Kivi
22.08.2018
20:59

Israel Cycling Academy rattur Mihkel Räim aitas Hollandis sõidetud ühepäevasõidul Veenendaal Classic meeskonnakaaslase kolmandale kohale.

Mihkel Räim ütles, et tema enesetunne oli pigem alla Harju keskmise ja ta eeldas, et pikka pidu ei tule. Umbes 30 km enne lõppu sai saarlane 15 ratturiga eest ära ja tundus, et see võibki lõpuni minna. Ainult üks tõsisem tiim oli eest puudu ja selleks oli CCC, kes mehi ohverdades asja lõpuks kokku vedas.

“Enne üritasin veel jooksikutegrupist rünnata ja lootsin, et keegi tuleb kaasa, aga kahjuks seda õnne polnud,” rääkis Räim. “Peale seda kui punt meid kätte sai, osalesin veel mõnes rünnakus ja jalg hakkas juba väsima. Lõpus oli plaan norrakat tuule eest kaitsta ja aidata ta heale possale. Selle tiimiga siin head lahtivedamist on keeruline teha ja õnneks Sondre on mees, kes oskab ka üksi väga osavalt finišites manööverdada. Tegi päris hästi ja kolmas koht talle.”

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.