main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Miku koos võistkonnakaaslasega. Cycling Academy

Miku koos võistkonnakaaslasega. Cycling Academy

Mihkel Räim aitas Belgias kaaslast

Kategooriad: Jalgrattasport
Autor: Alver Kivi
26.08.2018
09:14

Belgias sõidetud Omloop Mandel-Meulebeke ühepäevasõidul oli Israel Cycling Academy jalgrattur Mihkel Räime ülesanne aidata meeskonnakaaslane finišis heale positsioonile.

“Üks igavamaid sõite selle hooaja kalendris,” tunnistas Mihkel Räim. “Sõitsin seda ka kaks aastat tagasi ja midagi polnud muutunud. Sile, tuuline, kuid mitte kordagi ei läinud punt katki, samas ärevust oli grupis palju.”

Mihkel Räime ülesanne oli aidata meeskonnakaaslast finišis, viimasel ringil üritati ees ja koos püsida, kuid päris briljantselt see ei õnnestunud. “Mõned kilomeetrid enne lõppu korjasin norraka ülesse, vedasin ette ja üritasin seal nii kaua püsida, kui võimalik. Jätsin ta enam vähem normaalsele positsioonile, lasin jala sirgu ja jätsin ta saatuse kätesse.”

 

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.