main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Mihkel Aksalu rõõmustamas. Brit Maria Tael/soccernet

Mihkel Aksalu rõõmustamas. Brit Maria Tael/soccernet

Mihkel Aksalu tõrjus Paide eurosarjas järgmisse ringi

Kategooriad: Jalgpall
Autor: Alver Kivi
29.07.2022
08:18

Konverentsiliigas teist ringi järjest penaltiseerias Paide Linnameeskonna kangelaseks kerkinud Mihkel Aksalu kiitis meeskonnakaaslasi, kes andsid talle võimaluse otsustav tõrje teha.

Konverentsiliiga teise eelringi korduskohtumine Pärnu Rannastaadionil Ararat-Armeniaga jäi 0:0 viiki, aga Paide oli penaltiseerias 5:3 parem. “Esimene kommentaar on nagu eelmine kord – meie mängijad lõid oma penaltid ära, see on kõige tähtsam. Nad annavad mulle võimaluse tõrjuda üks löök ja see võib saada otsustavaks. Täna läks samamoodi – nad lõid kõik ära, poisid olid väga tublid täna ja mul ei ole väga palju sõnu,” lausus Aksalu mängu järel Soccernet.ee otseülekandes.

“Teadsime, et tuleb tohutult raske mäng ja oli näha ka, et vastane oli hea. Individuaalselt väga suurepärased mängijad, kuidagi suutsime selle lõpuni ära viia ja penaltid on meie tugevuseks saanud, aga õnneks neljapäeval veel ei pea hakkama penalteid lööma,” vaatas puurlukk juba järgmisele euromängu poole.

Ta lisas kogu mängu kohta: “Praegu meil kaitsemäng toimib. Me kannatame, peame kannatama, see on normaalne ja see on üks jalgpalli osa. Selle peale saamegi ehitada. Me ei löönud täna mängust väravat, aga meil oli võimalusi rohkem kui nendel. Nendel oli ka võimalusi, aga sellise tasemega meeskond peabki looma neid. Kõik olid väga tublid. Uskumatu.”

Paide linnameeskonna imeline eurohooaeg jätkub, sest UEFA konverentsiliiga 2. eelringi korduskohtumises alistati 0 : 0 lõppenud normaal- ja lisaaja järel Jerevani FC Ararat-Armenia penaltiseerias 5:3, otsustava tõrje tegi väravavaht Mihkel Aksalu. Duarte Duran vajutas pommi enda poolt vaadates Aksalust paremale, aga väravavaht tõrjus palli kindlalt! Esimene eksimus! Paide on peal 4:3!

Järgmises ja ühtlasi kolmandas ringis tuleb Paidele vastu Brüsseli Anderlecht.

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.