Mihkel Aksalu Soomes kaotustelainel

Kategooriad: Jalgpall
27.06.2018
08:16

Mihkel Aksalu koduklubi Seinäjoki JK jätkab Soome jalgpallimeistrivõistlustel kaotuste lainel, kui viimases kohtumises jäädi 2:3 alla Tampere Ilvesele, vahendab soccernet.

SJK jaoks ei ole asjad sel hooajal kuidagi klappinud, aga eriti masendava pöörde võtsid tulemused mai alguses. Sellest ajast on mängitud kümme kohtumist, millest on teenitud vaid 4 punkti.

Seeria jooksul vahetas SJK ka peatreenerit – need 4 punkti tulid just Aleksei Eremenko seeniori esimestes mängudes, aga nüüd on taas kolm kohtumist järjest kaotatud. Tabelis on SJK vahetult väljalangemistsooni ees.

SJK asus teise poolaja alguses 1:0 juhtima, jäi siis 1:2 kaotusseisu, lõi 86. minutil 2:2, kuid penalti kolm minutit hiljem andis võidu ikkagi külalistele. Mihkel Aksalu tegi postide vahel kaasa täismängu.