main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Mihkel Aksalu Soomes. Seinäjoki JK

Mihkel Aksalu Soomes. Seinäjoki JK

Mihkel Aksalu lükkas Levadia pakkumise tagasi

Kategooriad: Jalgpall
Autor: Alver Kivi
21.05.2020
08:41

Väravavaht Sergei Lepmetsa otsus profikarjäär lõpetada pani Tallinna FCI Levadia keerulisse seisu. Ehkki teisipäeval seisis väravapostide vahel varuväravavaht Artur Kotenko, otsitakse Lepmetsale asendust ning ühe variandina kaaluti Mihkel Aksalu, vahendab ERR.

“Töö uue väravavahi leidmiseks on juba alanud. Kui Eesti turult kedagi ei leia, vaatame võimalusi välismaal. Plaanime järgmise kuu jooksul kellegi leida. Kas temast saab meie esinumber või teine, näitab juba aeg, kuid on selge, et Artur Kotenko vajab konkurenti,” ütles Levadia tegevdirektor Sergei Hohlov-Simson intervjuus venekeelsele ERR-ile.

Kui Lepmets teatas oma profikarjääri lõpetamisest, võttis Levadia juhtkond ühendust Mihkel Aksaluga (35), kes on hetkel klubita. “Võtsime Aksaluga ühendust, kuid kahjuks pärast väikest mõtlemisaega ta siiski keeldus. Tal on pisut teistsugused plaanid,” rääkis Hohlov-Simson.

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.