Matthias Tassilt punktirekord

Kategooriad: Korvpall
30.12.2018
10:56

Üliõpilasliigas NCAA sakutas Matthias Tassi ülikool mehemoodi nõrgemate kilda kuuluvat San Jose State´i, andes eestlasele võimaluse teha senise USA-karjääri resultatiivseim mäng, kirjutab korvpall.ee.

St. Mary´s oli esimestest rünnakutest ilmselges ülekaalus, sestap võeti asja rahulikult. Esialgu suutiski vastane lähedal püsida, kuid peale Tanner Krebsi kolme järjestikust kaugviset näidati vastasele tagatulesid ja mänguks enam ei läinudki. Poolaeg St. Mary´sele tulemusega 44:17 ja kogu mäng 75:45.

Matthias Tass, kelle nimel poolajaks oli 4 punkti ja 3 lauapalli, kogus lõpuks 7 silma, 4 lauapalli, 2 resultatiivset söötu ja 3 vaheltlõiget.

Võitjate parimana tõi Tanner Krebs 20 punkti (kolmesed 6/9), Jordan Ford lisas 16 punkti ja 5 söötu.

St. Mary´se jaoks oli see 6 kaotuse kõrval 9. võiduks ning sellega on ühtlasi läbi põhihooaja konverentsiväliste mängude faas, edasi jätkatakse juba konverentsikohtumistega, kus vastasteks vanad tuttavad rivaalid eesotsas Gonzaga, BYU ja superhoos San Franciscoga.