main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Matthias Tass. smcgaels.com

Matthias Tass. smcgaels.com

Matthias Tassilt punktirekord

Kategooriad: Korvpall
Autor: Alver Kivi
30.12.2018
10:56

Üliõpilasliigas NCAA sakutas Matthias Tassi ülikool mehemoodi nõrgemate kilda kuuluvat San Jose State´i, andes eestlasele võimaluse teha senise USA-karjääri resultatiivseim mäng, kirjutab korvpall.ee.

St. Mary´s oli esimestest rünnakutest ilmselges ülekaalus, sestap võeti asja rahulikult. Esialgu suutiski vastane lähedal püsida, kuid peale Tanner Krebsi kolme järjestikust kaugviset näidati vastasele tagatulesid ja mänguks enam ei läinudki. Poolaeg St. Mary´sele tulemusega 44:17 ja kogu mäng 75:45.

Matthias Tass, kelle nimel poolajaks oli 4 punkti ja 3 lauapalli, kogus lõpuks 7 silma, 4 lauapalli, 2 resultatiivset söötu ja 3 vaheltlõiget.

Võitjate parimana tõi Tanner Krebs 20 punkti (kolmesed 6/9), Jordan Ford lisas 16 punkti ja 5 söötu.

St. Mary´se jaoks oli see 6 kaotuse kõrval 9. võiduks ning sellega on ühtlasi läbi põhihooaja konverentsiväliste mängude faas, edasi jätkatakse juba konverentsikohtumistega, kus vastasteks vanad tuttavad rivaalid eesotsas Gonzaga, BYU ja superhoos San Franciscoga.

 

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.