main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Matthias Tass pealtpanekul. Martinez News-Gazette

Matthias Tass pealtpanekul. Martinez News-Gazette

Matthias Tassile kaotus

Kategooriad: Korvpall
Autor: Alver Kivi
03.03.2019
11:06

Matthias Tass ja Saint Mary’s Gaels pidid koduväljakul tunnistama Gonzaga Bulldogsi paremust 69:55, vahendab korvpall.ee.

Eesti noortekoondiste liider Matthias Tass tegi tugeva vastase vastu ühe hooaja parimatest mängudest, kui talle usaldatud 26 minuti jooksul kogus noormees 7 punkti ja 5 lauapalli. Saint Mary edukaim korvikütt oli tavapäraselt Jordan Ford, kes viskas 19 punkti. Gonzaga parimaks kerkis Josh Perkins samuti 19 punktiga.

Kui Tassi esitus numbriliselt nii võimas ei olnud, siis kaitses suutis eestlane hoida alla 20 punkti vastaste selget liidrit, Jaapani päritolu ääremängija Rui Hachimurat, kes selle aastases NBA draftis arvatavasti esimese 5 mängija hulgas unistuste liigasse valitakse. Eelnevas 5 kohtumises vähemalt 22 punkti visanud jaapanlane, hoiti täna 17 punkti peal.

 

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.