main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Matthias Tass kuulub peatreeneri valikuse

Kategooriad: Korvpall
Autor: Alver Kivi
28.06.2022
08:27

Selgusid 16 mängijat, kes esindavad Eesti korvpallikoondist MM-valikmängudes Saksamaa ja Iisraeli vastu, teiste hulgas kuulub nimekirja Matthias Tass.

Eesti meeste korvpallikoondis peab tuleval nädalal kaks olulist maailmameistrivõistluste kvalifikatsioonimängu Saksamaa ja Iisraeliga. 30. juunil ollakse vastamisi Tallinnas Saksamaa koondisega ning mõned päevad hiljem kohtutakse Tel Avivis Iisraeliga.

Eesti koondise peatreeneri Jukka Toijala valikusse valikmängudeks kuuluvad: Sten Sokk, Siim-Markus Post, Kristian Kullamäe, Martin Dorbek, Robert Valge, Janari Jõesaar, Sander Raieste, Henri Drell, Siim-Sander Vene, Kaspar Treier, Kregor Hermet, Kristjan Kitsing, Henri Veesaar, Rauno Nurger, Maik-Kalev Kotsar ja Matthias Tass.

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.