main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Matthias Tass veel Kalev/Cramo vormis. Alver Kivi

Matthias Tass veel Kalev/Cramo vormis. Alver Kivi

Matthias Tass hakkab mängima TTÜ-s

Kategooriad: Korvpall
Autor: Alver Kivi
03.12.2017
20:45

Eelmisest aasta sügisest BC Kalev/Cramo meeskonda kuulunud Matthias Tass on vahetamas klubi. Delfile teadaolevalt liitub 18-aastane keskmängija lähiajal koduse konkurendi TTÜ-ga.

Basket TV korvpallisaate jälgijad on kindlasti kursis, et Kalev/Cramos on ühel mängijal lepingus klausel, mis lubas tal klubist lahkuda, juhul kui lahkub Alar Varrak. See mängija on Matthias Tass.

Delfi omab infot, et Tassi esindajad on käinud TTÜ klubi juures maad uurimas ja üleminek peaks olema lähiaja küsimus. Tass ei kuulunud Kalev/Cramo meeskonda ka selle nädala Eesti meistriliiga mängul, kui võõrsil kohtuti Pärnu Sadamaga.

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.