main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Matthias Tass hakkab mängima Hispaanias

Kategooriad: Korvpall
Autor: Alver Kivi
13.11.2022
17:14

Eesti korvpallikoondise keskmängija Matthias Tass siirdub selle hooaja lõpuni Hispaania kõrgliigatiimi Manresa ridadesse.

23-aastane Tass sõlmis suvel kahe aasta pikkuse lepingu Itaalia meistriliiga klubi Trentoga, aga mängis laenulepingu alusel esimesed kaks kuud Poolas kõrgliigas Dabrowa Gornicza ridades, kus viskas keskmiselt 12,2 punkti ja võttis 6 lauapalli, kirjutab Delfi.

Tassi laenuleping jätkub, aga sedapuhku Euroopa tugevaimas rahvusliigas. Manresa teatas uuest täiendusest pühapäeva pärastlõunal.

Manresa on Hispaania kõrgliigas ühe võidu ja kuue kaotusega viimasel kohal. Nädala jooksul on võistkond saanud uue näo, lisaks Tassile on Manresaga liitunud ka suur äär Jake Layman ja tagamängija Frankie Ferrari.

Võistkonna peatreener on 61-aastane Pedro Martinez, kes on Gran Canarias (2019) juhendanud ka Siim-Sander Venet ja Manresas (2020) Janari Jõesaart. Jõesaarega Martinezil klappi ei tekkinudki ja eestlane tuli 2020. aasta lõpus Manresast Kalev/Cramosse.

Tassi ootavad Hispaania kõrgliigas ees Maik-Kalev Kotsar ja Sander Raieste, kes esindavad Vitoria Baskoniat. Manresa ja Baskonia lähevad kokku järgmises voorus, mis peetakse 20. novembril.

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.