main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Mathias Tass peab leidma uue klubi

Kategooriad: Korvpall
Autor: Alver Kivi
06.08.2023
10:28

Täpselt samamoodi nagu koondisemängudega, on Tassil lahtine seis ka klubikarjääriga. Itaalia kõrgliigaklubi Trento liige ta enam pole.

„Itaalias katkes leping ära,“ lausus Tass Delfile. „Trentol tuli uus peatreener ja ta alustab kõike nullist. Uuel treeneril polnud väidetavalt õrna aimugi, et mina seal olnud olin.“

Trento sõlmis küll Tassiga eelmisel suvel 1+1 lepingu, aga esimesel hooajal pidi ta plaani järgi viibima laenul. Nii läkski, esmalt siirdus ta Poola ja seejärel Hispaaniasse. Nüüd tuleb otsida uut kosilast.

„Praegu on olnud üsna suur vaikus. Kõik teavad, et taastun vigastusest ja valmistun koondisemängudeks. Aga olen üsna kindel, et mingi mängukoha endale ikkagi saan. Ei kahtle selles,“ sõnas Tass, kes kiikab endiselt välisklubide suunas.

Eesti koondis kohtub Tondiraba jäähallis peetavatel olümpiakvalifikatsioonimängudel Tšehhi, Iisraeli ja Põhja-Makedooniaga.

Share


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.