main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Thor mängu jälgimas. Allan Mehik

Thor mängu jälgimas. Allan Mehik

Maskott Thor juhib meeskonna võidule

Kategooriad: Varia
Autor: Alver Kivi
21.07.2020
09:15

Kui FC Kuressaare on end juba pikemat aega identifitseerinud viikingite klubina, siis nüüd on väljaku ääres meeskonda toetamas, fänne ergutamas ja vastaste motivatsiooni langetamas ka maskott Thor.

“Oleme end klubina Viikingitena juba ammu defineerinud, oleme sama tugevad, kui Saaremaa varasemad viikingid on olnud ja ujume alati pinnale,” rääkis kogukonnajuht Liina Tamm. “Sealt tuli ka idee ja nüüd tundub see ainuõige otsus. Thori saab näha meie kõigil klubiüritustel ning muidugi esindusmeeskonna kodumängudel, perepäevadel ja muudel põnevatel ettevõtmistel.”

Liina Tamm ütles, et hetkel pole muud sarnast mängudeks teha esialgu plaanis, kuna maskott on alles nii värske. Maskoti ristisid Thoriks oma meeskonnale tribüünidel aktiivselt kaasa elavad fännid.

 

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.