main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Marilis Remmel katsel. Marko Mumm/EKJL

Marilis Remmel katsel. Marko Mumm/EKJL

Marilis Remmel viskas isikliku rekordi

Kategooriad: Kergejõustik
Autor: Alver Kivi
18.08.2019
09:50

Tallinnas Kadrioru staadionil toimunud Eesti kergejõustiku meistrivõistlustel püstitas Marilis Remmel naiste odaviskes 49.57-ga isikliku rekordi ja võitis pronksmedali.

“Ise olen väga rahul, sest viskasin isikliku rekordi ja see oli positiivne punkt hooaja lõpule,” rääkis Marilis Remmel. “Ma arvan, et tahtmist ja jõudu on mul rohkem, kui mu viske pikkused hetkel näitavad. Mul oli hea tuju ja kuna mingit suurt eesmärki ei seadnud, siis sain pingevabalt visata.”

Tasavägises võistluses edestasid Marilis Remmelit Gedly Tugi 51.11 ja Gerli Israel 49.77-ga. “2020. aasta suve MMi normist on nüüd veelgi vähem puudu ja vaim on juba valmis sügisel trenni minema, et see norm ikka järgmisel hooajal ära visata. Tehniliselt on veel kõvasti arenguruumi. Kui selle osa paika saan, eks siis näen ka pikemaid odakaari,” lausus Marilis Remmel.

Kõrgushüppes oli 4. Teele Treiel 1.76-ga ja kuulitõukes oli 4. Linda Kivistik 13.04-ga.

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.