main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Rain Kilumets tegi kuldse duubli. Alver Kivi

Rain Kilumets tegi kuldse duubli. Alver Kivi

Mängiti kiirmale ja välkmale etappe

Kategooriad: Male
Autor: Alver Kivi
15.11.2021
09:23

Isadepäeval peetud Saare maakonna kiirmale meistrivõistluste 3. etapil osales 9 maletajat.

Mängiti 6 vooru šveitsi süsteemis. Esikoha võitis Rain Kilumets 5 punktiga (viigid Jaak Turja ja Ilkka Mustoneniga). Teise koha sai Ilkka Mustonen 4 punktiga ning kohti 3.-6. jagasid võrdselt 3,5 punktiga Arvo ja Martin Kallas, Marko Siil ja Jaak Turja.

Kolmapäeval toimunud välkmale meistrivõistluste 2. osavõistlusel jagasid esikohta Rain Kilumets ja Ilkka Mustonen, kogudes 12 punkti 14 võimalikust (osales 8 mängijat, mängiti 2-ringiline turniir).

Kilumets jäi avavoorus Mustonenile alla 0:2, edaspidi ta enam punkte ei loovutanud. Mustonen aga mängis 1:1 nii J.aak urja kui Timo Tamme vastu. Kolmanda koha võitis tasavägises heitluses Martin Kallas 8 punktiga.

Järgmised võistlused on 8. detsembril kl 18 välkmale esivõistluste 3. etapp ja 12. detsembril kl 10 kiirmale 4.võistlus. Mängitakse spordikeskuses.

Marko Siil

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.