main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Saarlastest oli parim Rain Kilumets. Alver Kivi

Saarlastest oli parim Rain Kilumets. Alver Kivi

Maletajad spordiliit Jõud meistrivõistlustel

Kategooriad: Male
Autor: Alver Kivi
20.11.2019
13:06

Pühapäeval toimusid Kuimetsas Eestimaa spordiliit Jõud meistrivõistlused kiirmales, kus 154 osavõtja seas oli ka kuus maletajat Saaremaalt. Mängiti 7 vooru.

Põhiturniiril oli osalejaid 42, meie edukaimana sai 6. koha maakonna pikaaegne kiirmalevalitseja Rain Kilumets, kogudes 5 punkti. Temale pidi viimases voorus alla vanduma pärast viiendat vooru  esikohta jaganud Ilkka Mustonen, kes sai 4,5 punktiga 8. koha.

Tagasihoidlikumalt esinesid sel korral turniiritabeli keskossa platseerunud Martin Kallas (3,5 punkti ja 21.koht) ning Milde Burkova (3 punkti ja 27.koht).

Kuni 18-aastaste vanusegrupis oli Andres Sui 3 punktiga 7. Kuni 14-aastaste hulgas saavutas Raul Seppel, kes 58 võistleja hulgas omas 36.asetust, 4,5 punktiga suurepärase 10. koha.

Marko Siil

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.