main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Ilkka Mustonen võistlustules. Alver Kivi

Ilkka Mustonen võistlustules. Alver Kivi

Maletajad avasid hooaja kiirmalega

Kategooriad: Male
Autor: Alver Kivi
07.10.2019
08:36

Uus malehooaeg avati kiirmale maakonna meistrivõistluste esimese etapiga. Osalejaid oli meeldivalt palju, 12, nende hulgas ka 3 koolinoort. Mängiti šveitsi süsteemis seitse vooru.

Teises voorus toimunud vastasseisus kaotas tunamullune meister Ilkka Mustonen maakonna viimaste aastakümnete kiirmale esinumbrile Rain Kilumetsale, kuid see ei takistanud soomlasel turniiri võitmast.

Mustonen ei loovutanud ülejäänud vastastele poolt punktigi, kogudes võistluse lõppedes 6 punkti. Temale järgnesid Kilumets ja Marko Siil võrdselt 5,5 punktiga. 4.-6.kohta jagasid 3,5 punktiga Martin Kallas, Ülo Tuulik ja Andre Koppel.

Aprillikuuni kestval sarivõistlusel mängitakse 9 osavõistlust, millest igal maletajal läheb arvesse 5 paremat tulemust.

 

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.